nowe-orlowo-034

„Impossible is nothing”

Studio 1111 to pracownia architektury i projektowania wnętrz, która powstała z pasji i przekonania, że wszystko jest możliwe. Nasze najśmielsze wizje domów, apartamentów czy obiektów użyteczności publicznej stają się rzeczywistością dzięki połączeniu solidnej wiedzy technicznej z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i procesie budowlanym.  Projekty wnętrz i architektury, które tworzymy, są nieoczywiste i wyjątkowe. Są wynikiem osobowości i konkretnych potrzeb Klientów, wpisane w kontekst miejsca, w którym powstają. Rozwiązania projektowe, które proponujemy cechuje ponadczasowy charakter i maksymalna funkcjonalność. Wykorzystujemy najnowsze światowe trendy, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. W Studio 1111 stawiamy nacisk na staranny dobór materiałów wykończeniowych i oświetlenia. W projektach architektonicznych zarówno dla Klientów prywatnych jak i komercyjnych dążymy do podniesienia jakości życia i wrażliwości estetycznej odbiorców.

Naszym Klientom przekazujemy kompletną dokumentację projektową dla wykonawców i dostawców materiałów i wyposażenia. Współpracujemy z doświadczonymi i zaufanymi ekipami budowlanymi i wykonawcami wielu branż, dzięki czemu nasi Klienci mają wsparcie na każdym etapie procesu budowlanego.

Studio 1111 stacjonuje w Gdyni, ale działamy na terenie całej Polski, a także jeżeli jest taka potrzeba,  poza jej granicami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie do zakresu oczekiwanej współpracy.

Marta Piątkowska

/projektant wnętrz i architekt, uprawnienia nr 75/2011 w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, członek KPOIA/